O nas

Royal Office za priorytet postawiło sobie umożliwienie inwestowania w dużym formacie indywidualnym Inwestorom.
Kładziemy nacisk na przejrzystość biznesu, którego fundamentem są partnerskie warunki.
Naszym kryterium wyboru podmiotów, z którymi współpracujemy są: wiarygodność i wieloletni powtarzalny wynik.

Obszar naszej działalności to „High Net Worth Individuals”, czyli zamożni ludzie, którzy działają w różnych, niezwiązanych z nieruchomościami segmentach biznesu, a nadwyżki gotówki ze swojej podstawowej działalności inwestują w nieruchomości. HNWI inwestują bezpośrednio albo za pośrednictwem platform i wehikułów, grupujących kapitał mniejszych Inwestorów, co z kolei przy odpowiedniej skali umożliwia im konkurowanie z międzynarodowymi graczami i zakup dużych obiektów handlowych albo biurowych.
O ile dla dużych międzynarodowych graczy polski rynek nieruchomości jest atrakcyjny, bo zapewnia relatywnie wysokie zwroty z inwestycji w porównaniu z ich rodzimymi rynkami, o tyle dla mniejszych krajowych Inwestorów jest on dobrą alternatywą inwestycyjną.
Udział polskiego kapitału na rynku inwestycyjnym, w zależności od badań, waha się między 3 a 5 proc, jednak od pewnego czasu obserwujemy wzrost aktywności Inwestorów indywidualnych.

Agnieszka Stawarska

Od 2007 roku pracowałam w sektorze bankowości prywatnej, która umożliwiła mi poznanie oczekiwań biznesowych Klienta zamożnego. W ramach nabytego doświadczenia skupiłam się na branży nieruchomościowej, na której z reguły osadzają się wybory obsługiwanego segementu Inwestorów.

Aleksandra Piotrowska

Doświadczenie w branży finansowej zdobywam od 2007 roku. Lata praktyki nauczyły mnie, że uczciwość w biznesie procentuje długoterminową relacją i zaufaniem Klientów. Dowodem na to są Inwestorzy, którzy od początku są ze mną, niezależnie gdzie jestem. To dla nich stworzyłam Royal Office, żeby ich interes był na pierwszym miejscu. Wyznaję zasadę „chcieć to móc”, tak właśnie powstało Royal Office. Współpraca z Inwestorami w ramach Royal otworzyła nowy wymiar relacji i opiera się na wzajemnym szacunku i zaufaniu.
"Za każdym razem, kiedy widzisz biznes, który odnosi sukces, oznacza to, że ktoś kiedyś podjął odważną decyzję."
– Peter Drucker
Galeria