O nas
Zespół Royal Office przygotowuje zróżnicowaną ofertę tak, aby każdy inwestor znalazł projekt korespondujący z jego oczekiwaniami. Jednocześnie przywiązujemy ogromną wagę do weryfikacji i selekcji ofert rynkowych. Często poszukujemy określonych produktów na wyraźne życzenie naszych Klientów. Autonomia naszej struktury pozwala nam na swobodne konstruowanie oferty, która nie jest determinowana narzuconym planem sprzedażowym czy polityką dużego, korporacyjnego przedsiębiorstwa. Zebrane i stale rozwijane doświadczenie w branży finansowej oraz niezależność stworzonej struktury zostało docenione przez Klientów, z którymi mamy wieloletnie relacje i taki cel przyświeca Royal Office - długoterminowa współpraca z zadowolonymi Klientami.

Agnieszka Stawarska

Posiadam 13 letnie doświadczenie w branży finansowej. Począwszy od pracy w banku Citi Handlowym (od 2004r.) jako doradca bankowości detalicznej (w tym obsługa Klientów zamożnych) poprzez stanowisko Dyrektora Raiffeisen Bank Polska (2008r.) po najdłuższą do tej pory zawodową przygodę w Noble Bank jako Senior Private Banker (od 2009r.), która ukierunkowała mnie i wyspecjalizowała w obsłudze Klienta zamożnego. Efektem zebranych doświadczeń było stworzenie pierwszego i jedynego w Krakowie Family Office, czyli skoncentrowanej w jednym zespole i w jednym miejscu obsługi Klientów oczekujących rzetelnej weryfikacji ofert z rynku kapitałowego, nieruchomościowego, a także wsparcia prawnego.

Aleksandra Piotrowska

Na rynku finansowym jestem od 10 lat. Doświadczenie zdobywałam w Expander Advisors Sp. z o.o. oraz w Noble Bank jako Senior Private Banker. Lata praktyki nauczyły mnie, że uczciwość w biznesie procentuje długoterminową relacją i zaufaniem Klientów. Dowodem na to są Inwestorzy, którzy od początku są ze mną, niezależnie gdzie jestem. To dla nich stworzyłam Royal Office, żeby ich interes był na pierwszym miejscu. Wyznaję zasadę „chcieć to móc”, tak właśnie powstało Royal Office.
"Za każdym razem, kiedy widzisz biznes, który odnosi sukces, oznacza to, że ktoś kiedyś podjął odważną decyzję."
– Peter Drucker
Galeria